МАСАЖІ
МАСАЖІ ОБЛИЧЧЯ І ГОЛОВИ
КВІТКА ЛОТОСА
Точковий масаж обличчя і голови з використанням ексклюзивної авторської методики, направлений на глибоке опрацювання м'язів особи, відновлення роботи внутрішніх органів, еластичності і пружності шкіри, насичення її зволожуючими маслами суниці, манго, вишневі і виноградні кісточки, зародки пшениці.
МАРОККАНСЬКИЙ МАСАЖ
Пластичний масаж обличчя у поєднанні з елементами загального лимфодренажа. У нього входить моделюючий і підтягуючий масаж обличчя, пилинг всього тіла і нанесення зволожуючого крему після процедури.
АВСТРАЛІЙСЬКИЙ МАСАЖ
Плотський Австралійський масаж голови - це кращий засіб для зняття головних болів, усунення мігрені. Він вважається ефективною методикою, використовуваною психологами і остеопатами.
БІРМАНСЬКИЙ МАСАЖ
Техніка бірманського масажу виникла в XIV столітті в Бірмі. Тоді її населення вело агресивну зовнішню політику проти Таїланду. У зв'язку з цим, у бірманських воїнів була необхідність швидко відновлювати свої сили для подальшого бою. Для прискореної реабілітації почав використовуватися особливий вигляд масажу голови, шийно-комірної зони і спини. У наш час він використовується як прекрасний засіб для зняття стресу.
СКАНДІНАВСЬКИЙ МАСАЖ
Скандінавський масаж є комплексною технікою омолоджування обличчя і тіла, яка значно перевершує по ефективності багато з вже існуючої масажної техніки і має всі шанси стати такою, що найбільш зажадалася в конкретному сегменті. Вона поєднує в собі лимфодренажное дію, лифтинг і унікальні прийоми масажу.
КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ
АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ
Целюліт є видозмінами жирової тканини, що виникають із-за порушення її кровообігу, трофіки. Він розділяється на 6 стадій, які відрізняються станом шкіри, м'яких тканин і кровоносних судин. Стадія целюліту у клієнта визначає інтенсивність дій масажиста - чим більше стадія, тим більше щадний масаж.
ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ
Спеціалізований вигляд масажу з використанням техніки, направлених на посилення крово- і лімфообіги, підвищення тонусу лімфатичних і кровоносних судин, виведення зайвої рідини з організму, усунення набряклості, стимуляцію змінних і регенеративних процесів в шкірі, відтоку лімфи від внутрішніх органів.
ГАВАЙСЬКИЙ МАСАЖ (ЛОМІ-ЛОМІ)
Ефективний масаж, направлений на корекцію фігури. Він поєднує в собі сильний лимфодренаж, глибоку м'язову розминку і диференційовану дію на підшкірно-жирову клітковину.
АЮРВЕДІЧЕСЬКИЙ МАСАЖ
Техніка масажу, яка більш за останніх стимулює кровообіг і підсилює енергетичний потік. В результаті тіло починає активно позбавлятися від токсинів, а до вас повертається легкість і гнучкість суглобів.
СИЛУЕТ-МАСАЖ (ЛІПОКОРРЕКЦИЯ)
Масаж опосередковано діє на жирову тканину через дію на обмін речовин. В ході процедур підвищується інтенсивність змінних процесів в організмі, посилюється виділення жиру з жирових депо, стимулюється «згорання» жирів.
МАСАЖ З МОРСЬКОЮ СІЛЛЮ
Для цього вигляду масажу використовується дрібнокристалічна сіль, аби не пошкодити шкіру, особливо на животі і стегнах, оливкове і деякі інші види масел: пачули, розмарину, лаванда або рожеве (визначаються побажаннями клієнта), можливі вкраплення фруктових соків.
ЗАГАЛЬНІ МАСАЖІ
ІСПАНСЬКИЙ МАСАЖ
Релакс-массаж рекомендований при психічній і фізичній напрузі, депресії, синдромі хронічної втоми. Він відрізняється від інших масажних методик своєю пластичністю і особливостями виконання.
ЄГИПЕТСЬКИЙ МАСАЖ
Унікальний, дуже красивий релакс-массаж ще називають масажем Клеопатри. Він показаний при хронічній втомі, психічному і фізичному перенапруженні, для зняття депресії.
ЯПОНСЬКИЙ МАСАЖ
Японський масаж називають глибинним. Він поєднує в собі три техніки: саеджи - прийоми жорсткої мануальної терапії в м'якшій формі; шиатсу - точковий масаж тіла, і масаж ногами.
ФРАНЦУЗЬКИЙ МАСАЖ ЕЛЬ-ФЛОРАЖ
Французький енергетичний масаж з однойменною назвою дозволить вам скинути з себе вантаж турбот, відчути потужний енергетичний сплеск і поринути в яскраві фарби нинішнього літнього сезону! У основі цієї процедури лежить класичний масаж, а чергування глибоких повільних натискань і легенів, ледве уловимих рухів масажиста пальцями, додають йому родзинку.
МАСАЖ ТУЙ-НА
Туй-на - це старовинна китайська техніка, заснована на сучасних і древніх знаннях про анатомію, біохімічні реакції в клітках, енергетичні структури і процеси, що протікають в свідомості людини. У масажі використовується техніка, близька до рефлексотерапії. Послідовність рухів, тривалість сеансу і інтенсивність дії масажист визначає з врахуванням ваших індивідуальних особливостей.
КОНТРАСТНА СТОУН-ТЕРАПІЯ
Чергування теплих і холодних каменів в процесі масажу створює виражений тонізуючий ефект, викликає звуження капілярів і розширення крупних судин, допомагає усунути венозний застій, підвищити м'язовий тонус, підсилити вступ збагаченої киснем крові в тканині.
МАСАЖ ТИБЕТУ КАМЕНЯМИ
Стоун-массаж Тибету грунтується на повному розслабленні тіла і позитивній дії підігрітих природних каменів, які викладаються уздовж хребта і використовуються фахівцем у поєднанні з різною масажною технікою.
АЮРВЕДІЧЕСЬКИЕ МАСАЖІ
МАСАЖ АБХ'ЯНГА
Культура і вигляд даного масажу, як і сама аюрведа, зародилися в Індії - країні, відомій своїми неповторними ефірними маслами і філософським підходом до зцілення. На сьогоднішній день масаж Абх'янга вважається важливою частиною розпорядку дня індуса і терапевтичної практики Панчакарми, рекомендується для досягнення міцного здоров'я і благополуччя.
ШИРОДХАРА
Одній з найпопулярніших аюрведических процедур як в Індії, так і в світі є Широдхара, також відома як Широдара. У Індії говорять, що цим методом оздоровлення, омолоджування і розслаблення поділилися ченці Тибету, що славилися своїм довголіттям. Цей різновид аюрведического масажу допомагає при різних фізіологічних розладах, захворюваннях, хронічній втомі і депресивному стані.
Поглянете також
КОНТАКТИ

вул. Броварська 5 08300 с.Проліски, Україна

+38 068 143 22 27Наші координати

50.390466 N 30.793578 E
ЯК ДО НАС ДІСТАТИСЯ