ОБГОРТАННЯ І ВАННОЧКИ
ОБГОРТАННЯ
КЛУБНИЙ КОКТЕЙЛЬ ЗІ СЛИВКАМИ ДЛЯ ТІЛА
Стимулює змінні процеси, виведення токсинів, дозволяє підживити і зволожити шкіру. Під час процедури ви знімете напругу, втому, а ваше тіло зарядиться бадьорістю та енергією!
ПОТУЖНЕ ЗВОЛОЖЕННЯ І ТОНІЗАЦІЯ ТРАВАМИ
Сприяє виведенню з організму токсинів і шкідливих речовин, поліпшенню циркуляції крові, допомагає зволожити і тонізувати шкіру.
ВАННОЧКИ
ВАННА «ДИВО МОЛОДИЛЬНЕ»
Допомагає зняти нервову напругу, покращити обмін речовин, надаючи шкірі необхідне живлення і зволоження. Під час процедури ви зануритесь в приємний релакс, а результатом стане покращена структура і колір шкіри, омолодження всього організму і гарний настрій.
ВАННА МОЛОЧНА З ПЕЛЮСТКАМИ РОЗ «НОВОРОДЖЕНА»
Вона дозволить вам відчути незабутній спокій, відчуття розслаблення і медитативного заглиблення в себе, підживити і зволожити шкіру, омолодити весь організм, зміцнити імунітет. А результатом процедури буде еластична і пружна шкіра, відновлення сил і енергії.
ВАННА З ТРАВАМИ І СПІРУЛІНОЙ «ТРАВУШКА-МУРАВУШКА»
Ідеальна процедура для виведення шлаків і токсинів, зняття напруги, втоми, зміцнення суглобів, що надає відчутний тонізуючий ефект. Приймаючи ванну, ви відчуєте зняття напруги, наситите організм енергією і життєвими силами, у вас з'явиться відчуття, що тіло «зустрілось» із самою природою.
Дивіться також
КОНТАКТИ

вул. Броварська 5 08300 с.Проліски, Україна

044 291 05 93

+38067 820 74 88

Наші координати

50.390466 N 30.793578 E
ЯК ДО НАС ДІСТАТИСЯ