ПІЛІНГИ
РИСОВО-АНІСОВИЙ ПІЛІНГ
Аромати анісу і суниці позитивно діють на нервову і дихальну системи, а олія суниці сприяє зволоженню і відновленню шкіри. Після процедури ваша шкіра буде шовковистою і ніжною, ви позбавитесь втоми і дратівливості.
КАВОВО-МОЛОЧНИЙ ЖИВИЛЬНИЙ ПІЛІНГ
Рекомендований для глибокого очищення пор, омолодження і живлення шкіри. Він проводиться із застосуванням олії персика і манго. В процесі процедури ви відчуєте, як зникають втома і нервова напруга, а організм починає відновлюватися.
МИГДАЛЕВИЙ ПІЛІНГ
Унікальна SPA-програма для двох, що складається із збалансованого комплексного догляду, підібраного з урахуванням особливостей чоловічого і жіночого організмів. Ми пропонуємо вам і вашому партнеру пройти разом дорогою до оздоровлення, фізичної і душевної гармонії!
КОРАЛОВИЙ ПІЛІНГ
Направлений на відновлення пружності шкіри і м'язів, покращення кровообігу, усунення целюліту. Проводиться із застосуванням червоної глини і морської солі. В процесі процедури ви відчуєте, як ваша шкіра стає більш підтягнутою, а тіло набуває приємної легкості і рухливості.
МЕДОВО-ЯБЛУЧНИЙ ПІЛІНГ
Чудова процедура для очищення, тонізації, розширення пор, освітлення шкіри, яка проводиться із застосуванням олії зеленого яблука і натурального меду. У досвідчених руках фахівця ви відчуєте прилив енергії, гарний настрій, а результатом буде ніжність, бархатистість і здоровий колір шкіри.
Дивіться також
КОНТАКТИ

вул. Броварська 5 08300 с.Проліски, Україна

+38 068 143 22 27Наші координати

50.390466 N 30.793578 E
ЯК ДО НАС ДІСТАТИСЯ