Царская баня обратный звонок
Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Введите код с картинки

Certif ukr 1Чудова ідея для подарунка на будь-яке свято

Сертифікат на відвідування найкращого в Києві банно-оздоровчого комплексу дає можливість на собі відчути всі переваги «царського» відпочинку.
Certif ukr 2

Подарунок, який запам`ятається надовго

Отримувати подарунки річ, звісно, приємна. А коли ви даруєте людині не просто подарунок, а незабутні емоції, чудовий настрій і користь для здоров`я, ваш презент стає насправді незабутнім!

Уявіть собі, що ви даруєте людині пригоду. Трьохгодинну мандрівку в світ приємних відчуттів, незабутніх вражень та ексклюзивного відпочинку для душі і тіла. Саме такі враження чекають на кожного, хто замовить за подарунковим сертифікатом програму «Слов`янське паріння».

 

Незабутні враження від VIP- обслуговування

Найголовніше, що відрізняє наш комплекс від усіх інших — це ставлення до клієнтів. Для кожного з відвідувачів приділяється індивідуальний підхід. Навіть якщо людина жодного разу не була в бані, наші співробітники зроблять так, щоб вона почувалася як удома і отримувала максимальне задоволення від процедур.

Ексклюзивна програма відпочинку

Ви будете здивовані коли дізнаєтесь, що до нас приїздять відвідувачі з усієї країни і навіть з ближнього зарубіжжя. І все тому, що лише у нас древні традиції слов`янської лазні зберігаються у незмінному вигляді:

Certif ukr 3 Дубові та березові віники

Certif ukr 3 Купель з дубових дощок

Certif ukr 3 Ванночки для ніг з морською сіллю

Certif ukr 3 Цілющий чай з різнотрав`я, квас власного приготування, свіжі яблука, духм`яний мед та смачні бублики — традиційні ласощі під час відпочинку між заходами до парної.

Certif ukr 4

Все це, у сукупності з професіоналізмом наших банщиків дає відчуття справжнісінького царського відпочинку!

Природні стихії на користь вашого здоров`я

Коли ви когось поздоровляєте, ви завжди бажаєте людині міцного здоров`я. Коли ви даруєте сертифікат на відвідування нашого комплексу, ви втілюєте ці побажання у життя. Під час програми «Слов`янське паріння» фізично відчуваєш, як організм під впливом природних стихій звільняється від всього лишнього, як наповнюються повітрям легені, як очищаються пори шкіри, як приходять в тонус м`язи і як стають світлими думки.

А яке неймовірне задоволення вийшовши з парної зануритися до прохолодної води в басейні! А як же ж приємно дихається після того, як виливаєш на себе діжку льодяної води. Як корисно пройтися босоніж по травичці і гладеньким морським камінцям а потім відпочити на лежаку, вкритому свіжим сіном! Не дарма люди кажуть «в той день, коли паришся — не старієш».

 
Certif ukr 5

Все ще думаєте, що подарувати людині, в якої все є?

Хочемо вас запевнити, абсолютно всі відвідувачі залишилися задоволеними послугами нашого комплексу. Просто прочитайте відгуки на сайті.

Можемо гарантувати: якщо ви подаруєте людині наш сертифікат, ми зробимо все можливе, щоб вона з вдячністю згадувала ваш подарунок.

Статьи

Menu
Go to top